Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civilă pentru autoturismele Dacia Logan cu nr. de înmatriculare MAI-30692, cu termen de expirare 16.04.2020 auto aparținînd Serviciului Public Comunitar de Pașapoarte, B-100-LXC (MAI-41770) cu termen de expirare 16.04.2020 și B-100-BJY(MAI-30812) auto aparținînd Serviciului Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatricualrea Vehiculelor Ilfov, cu termen de expirare 30.04.2020”, pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA25341154
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.077 RON
Valoare atribuită
2.077 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.077 RON

din 2.077 RON estimat