Atribuită Cumpărare directă

LAMPA BACTERICIDA UV 2 x 30 W cu reflector deschis, aprindere clasica, pe stativ mobil

Număr anunț
DA25341136
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
MENDELSON SRL (CUI 14540078)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.111 RON
Valoare atribuită
1.111 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.111 RON

din 1.111 RON estimat