Atribuită Cumpărare directă

ezinfectant Domestos 5L buc 10 x Cloramina pastile 300buc/cut, 1kg cut 5 Solutie universala fara clatire 750ml, cu pulverizator, Sano Spray&Wipe buc 16 Solutie universala Sano Jet+ gel cu bicarbonat, 1.5L buc 3

Număr anunț
DA25340740
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 28 ,,DAN BARBILIAN'' (CUI 29430014)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065 RON
Valoare atribuită
1.065 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
22.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065 RON

din 1.065 RON estimat