Atribuită Cumpărare directă

Achizitie bauturi racoritoare pentru protocol Secretariat Primar

Număr anunț
DA25341174
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15982000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,60 RON
Valoare atribuită
573,60 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,60 RON

din 573,60 RON estimat