Atribuită
Cumpărare directă
Interfata USB Rezolutie foto (pixeli) 1920 x 1080 pixeli Rezolutie video (pixeli) 1920 x 1080 pixeli Inregistrare video HD 1080p Dimensiuni Camera: 170 x 138 x 130 mm Speaker: 240 x 240 x 65 mm Telecomanda: 120 x 50 x 12 mm Suport: 210 x 120 x 99 mm Greutate Camera: 585 g Speaker: 1223 g Telecomanda: 51 g Suport: 255 g Altele Telecomanda inclusa
- Număr anunț
- DA25342076
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
- Cod CPV
- 32232000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.995 RON
- Valoare atribuită
- 4.995 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.