Atribuită
Cumpărare directă
300M PAPELY ROLA PROF, 50 OTI SACOSA BIO 8KG,1L VANISH PINK,15 CAPS GEL PODS ARIEL CLOR,423G VANISH PINK,15KG CAPS LENOR DET SPRING,500ML CLIN MULTI PISTOL,500ML TRIUMF SOL ARAGAS SPRAY,1L ASEVI UNIV PORT.ARO BURETI VASE CANELURI,435ML CIF SPRAY INOX,400ML FAYRI LEMON,5L SOLUTIE DESFUNDAT TEVI mai putin
- Număr anunț
- DA25332486
- Autoritate contractantă
- - COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL BASCOV (CUI 4696976)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 871,28 RON
- Valoare atribuită
- 871,28 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.