Atribuită Cumpărare directă

Bunuri si echipamente ce urmeaza a fi achizitionate in cadrul Proiectului Construire Gradinita Idrifaia comuna Suplac conf ofertei tehnice depuse la sediul beneficiarului sub nr 698/10.03.2020

Număr anunț
DA25334223
Autoritate contractantă
COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) (CUI 4375844)
Furnizor / câștigător
GR8 EVENTS CONSULTING SRL (CUI 31410256)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat