Atribuită
Cumpărare directă
PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI RESPECTIV REFACERE ACOPERIS, REABILTARE INTERIOR EXTERIOR SCOALA, INFIINTARE GRUP SANITAR, ALIMENTARE CU APĂ LA TOALETE, INSTALATIE ELECTRICĂ, ALEI EXTERIOARE PT OBIECTIVUL DE INVESTITIE REABILITARE SCOALA BRATIA COMUNA BEREVOESTI JUD ARGES
- Număr anunț
- DA25325260
- Autoritate contractantă
- COMUNA BEREVOESTI (CUI 4122140)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL TIM CONSTRUCT SRL (CUI 34548432)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 150.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.