Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PE BAZA DE PEROXID DE HIDROGEN GATA DE UTILIZARE - FLACON 0.5L prezinta AVIZ sanitar emis de MINISTERUL SANATATII, COMISIA NATIONALA PENTRU BIOCIDE. Prezinta spectru larg de actiune - vezi doc atasat CONCENTRATIE 5% Modul de ambalare şi cantităţile exprimate în unităţi metrice - Recipient cu sistem de pulverizare de 500 ml, 1L Forma de conditionare - lichida. Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax. REFERAT de necesitate aprobat cu nr. 2206. Achizitia se realizeaza in conditii de nevoie stringenta - stare de urgenta - COVID 19 - Produse similare nu se gasesc pe stoc la nivel national si nu numai. In vederea respectarii Normelor de igiena, pentru prevenirea infectarii, se impun masura de urgenta si gasirea de solutii alternative, care sa se plieze pe necesitatea solicitata. Scopul fiind acela de prevenire a posibilei infectari cu coronavirus - Covid -19. - 1000bc;
- Număr anunț
- DA25325586
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.085 RON
- Valoare atribuită
- 16.085 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.