Atribuită Cumpărare directă

Computer portabil, , i5-8250U, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Radeon 530 2GB, Produsele vor fi noi, prezentate in ambalaj original al producatorului . Produsele vor fi livrate pe baza de factura insotite de documente justificative(aviz de insotire a marfii, certificat de calitate, certificat de garantie). In masura in care produsul nu corespunde cerintelor solicitate va fi returnat furnizorului iar furnizorul are obligatia, ca in termen de 3 (trei) zile lucratoare de la notificarea achizitorului, pe cheltuiala sa si fara a modifica pretul produsului, sa inlocuiasca produsul refuzat. . Valabilitate oferta 30 zile.

Număr anunț
DA25278902
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.449 RON
Valoare atribuită
2.449 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.449 RON

din 2.449 RON estimat