Atribuită Cumpărare directă

Salam de vara în cantitate de 325 kg. Livrarea se va face în maxim 48 de ore de la atribuirea achizitiei in SEAP, criteriul de atribuire fiind „prețul cel mai scăzut”, la sediul Penitenciarului Vaslui din str. Avicola nr. 2, loc. Muntenii de Jos, jud. Vaslui. Produsul va fi insotit de factura fiscala si declaratie/certificat de conformitate, calitate si garantie. Marcarea (etichetarea) produsului va respecta atât prevederile Ordonantei Nr. 21 din 21 august 1992 privind protectia consumatorilor cât si regulamentul CE privind produsele alimentare. Produsele neconforme se returneaza.

Număr anunț
DA25334651
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15131700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat