Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto Caranda Suprema 12V 85Ah 800A Dimensiuni: 315 * 175 * 175 (mm) Borna + dreapta Baterii auto performante proiectate si destinate autovehiculelor echipate cu calculatoare de bord sofisticate care solicita un consum de energie ridicat. Curent de pornire la rece excelent. Tehnologie Ca/Ca, metal expandat. Baterii echipate cu capace SMF (sigilate fara intretinere) care elimina orice scurgere de electrolit. Aceste baterii nu necesita intretinere pe intreaga perioada de viata. Avantaje Ochi magic care indica nivelul de incarcare a bateriei. Autodescarcare foarte redusa ce permite stocarea fara reincarcare timp de 6 luni. Capac complet sigilat. Supapa de protectie care elimina acumularea gazelor in baterie si riscul de explozie. Durata de viata proiectata: 4-5 ani. Garantie: 3 ani.

Număr anunț
DA25272078
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,50 RON
Valoare atribuită
660,50 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,50 RON

din 660,50 RON estimat