Atribuită
Cumpărare directă
Robot de bucatarie Philips Avance Collection HR7778/00, 1300 W, bol 3.4 l, blender 2.2 l, Storcator de fructe si legume, 12 viteze + Pulse, Inox Bol de 3.4 l si vas de blender de 2.2 l pentru portii dimensionate Bolul XL permite procesarea unor volume maxime dintr-o miscare, de exemplu pana la 7 portii de supa, 7 albusuri, 1.7 kg de aluat. In plus, blenderul de 2.2 l creeaza usor pana la 5 portii de smoothie dintr-o miscare. el metalic, dublu, in forma de balon Telul metalic dublu in forma de balon impreuna cu butonul cu o singura apasare automata creeaza albusuri pufoase (o crestere a volumului de pana la 600%) si frisca perfecta (o crestere a volumului de pana la 200%). Crearea deserturilor delicioase nu a fost niciodata mai usoara! Storcator centrifugal cu 6 pahare Acest robot de bucatarie include un accesoriu profesional pentru sucuri. Datorita unui tub de alimentare foarte mare si filtrului mare cu sita metalica patentat poate stoarce cu pana la 200% mai repede comparativ cu alte accesorii pentru sucuri. Filtrul cu microsita patentat, din otel inoxidabil, stoarce fiecare picatura pentru a va oferi mai mult suc. Si datorita designului ergonomic, se curata si se depoziteaza mai repede.
- Număr anunț
- DA25286261
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 39711210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.730 RON
- Valoare atribuită
- 2.730 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.