Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete pentru suprafete si echipamente medicale. Eficient impotriva bacteriilor, fungilor, microbacteriilor, virusurilor si sporilor. Gata preparat cu cap de pulverizare Ambalare la 750m

Număr anunț
DA25270456
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat