Atribuită Cumpărare directă

Carosare si echipament de stingere Autospeciala de interventie la incendii: 1 Motopompa MAGIRUS PORTABLE PUMP FIRE 1500, pornire electica si manuala - 1 buc. 2 Adaptare motopompa-rezervor apa - racorduri refulare - 1 buc. 3 Modificare compartimentare interioara, suporti echipamente, platforma pompa - 1 buc.

Număr anunț
DA25272866
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34210000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.944 RON
Valoare atribuită
134.944 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.944 RON

din 134.944 RON estimat