Atribuită
Cumpărare directă
Unitate de imagine (cilindru) pentru imprimantă Konica Minolta Bizhub 4000P, cod A63X03W, capacitate: 60.000 pagini, originale. Produsele vor fi însoțite de certificat de garanție și declarație de conformitate. Termen de garanție: 12 luni de la data transmiterii prezentei comenzi.
- Număr anunț
- DA25292336
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592,29 RON
- Valoare atribuită
- 592,29 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.