Atribuită Cumpărare directă

condensator 3x 9,24 papuci electrici 20x 0,21 rulment 626 4x 13,45 adeziv epoxi metal 1x 26,89 rulment 2rs+chn c608 4x 13,45 baterii 12 v 1x 6,70 baterii varta 12x 3,36 baterii 9 v 3x 11,77

Număr anunț
DA25287507
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
IMBUS COM SRL (CUI 5656058)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,74 RON
Valoare atribuită
248,74 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,74 RON

din 248,74 RON estimat