Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala cu elastic; 3 pliuri; 3 straturi; culoare alba, albastra sau verde; ambalare - 50 bucati; pret pe cutie; comanda actuala - 150 bucati (3 cutii); initierea tine loc de comanda

Număr anunț
DA25269414
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748,50 RON
Valoare atribuită
748,50 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748,50 RON

din 748,50 RON estimat