Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de CONSTRUCTII SI INSTALATII in cadrul proiectului “INFIINTARE SPATIU PUBLIC DE AGREMENT - TEREN DE SPORT, IN LOCALITATEA BOISTEA, COMUNA PETRICANI, JUDETUL NEAMT”

Număr anunț
DA25279997
Autoritate contractantă
Comuna Petricani (CUI 2614210)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45212220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.548,25 RON
Valoare atribuită
245.548,25 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245.548,25 RON

din 245.548,25 RON estimat