Atribuită Cumpărare directă

Tuburi tub neon 36W Philips

Număr anunț
DA25276259
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA RARES (CUI 14086851)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
31532910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,75 RON
Valoare atribuită
123,75 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,75 RON

din 123,75 RON estimat