Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 3 straturi(16 role/bax) - 30 baxuri

Număr anunț
DA25276365
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
AES TECHNOLOGY SOLUTSION S.R.L. (CUI 40625386)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,50 RON
Valoare atribuită
892,50 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,50 RON

din 892,50 RON estimat