Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare maturi, perii si alte articole, conform oferta depusa anunt de publicitate SEAP nr. ADV1134166, respectiv: MATURA PVC PERIE INALTA DIN PLASTIC BUC 500 MATURA SORG, 4 CUSATURI, COADA LEMN LUNGA 90CM BUC 150 MANUSI MENAJ LATEX DIFERITE MARIMI PER 1500 COZI MATURA/MOP LEMN, 120CM BUC 400 MOP BUMBAC 200GR BUC 1000 LAVETE 3BUC/SET SET 300 BURETI SARMA 3BUC/SET SET 250 BURETI CANELATI 10BUC/SET BUC 1000 GALEATA CU STORCATOR 12L BUC 100 PERIE WC CU SUPORT 9,6X34CM BUC 250 PERIE PODELE 19,5X5,5X4CM BUC 60
- Număr anunț
- DA25295357
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.190 RON
- Valoare atribuită
- 8.190 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.