Atribuită
Cumpărare directă
SILICON SANITAR ALB 280ML=1BUC, ROBINET 1/2 NR.2=3BUC, NIPLU BZ 1/2=3BUC, STUT ZN 1/2-15CM=2BUC, CANEPA=1BUC, DOP BZ 1/2=8BUC, MASCA CHIUVETA=1BUC, BATERIE LAVOAR=1BUC, SET FIXARE LAVOAR=1BUC, SIFON FLEXIBIL 1.1/4=1BUC, SIFON FLEXIBIL =1BUC, REZERVOR WC=1BUC, PISOAR=1BUC, SET FIXARE PISOAR=2BUC, ROBINET PISOAR=1BUC, SPUMA POLIURETAN=3BUC, VAS WC=1BUC, ROBINET 1/2-1/2=2BUC, ROBINET 1/2-3/8=1BUC, CAPAC WC=1BUC, DOP PHD FI25=1BUC, RACORD EVACUARE WC=1BUC, SET FIXARE WC=1BUC,
- Număr anunț
- DA25296394
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 971,41 RON
- Valoare atribuită
- 971,41 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.