Atribuită Cumpărare directă

Aparat automat pentru dezinfectie terminala incaperi, model MINIBIO. Usor de utilizat – doua butoane. Simplu de transportat – dotat cu maner. Ecran LCD. Permite parasirea incaperii inainte de inceperea nebulizarii. Distribuie uniform dezinfectantul – particule nebulizate < 10 µm. Pentru decontaminarea spatiilor de pana la 100 m3. Compresor puternic, fără ulei. Capacitate minimă efuzată: 1800ml / oră. Rezervor: 2 litri Compatibile cu solutia de dezinfectie Sanosil S010Ag. Pana la data de 29.02.2020, la achizitia oricarui echipament MiniBio se acorda, gratuit, 15 litri de solutie Sanosil S010Ag.

Număr anunț
DA25291316
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat