Atribuită
Cumpărare directă
Serviciie de curatenie presupun: -aspirarea si spalarea suprafetelor acoperite cu linoleum,gresie,granit,etc; -golirea si schimbarea sacilor menajeri pentru cosurile de gunoi; -aerisirea incaperilor; -igienizarea grupurilor sanitare; -stergerea prafului si urmelor de pe mobiliere,pervaze,vitrine,usi,etc. Suprafata 1560 mp, prestarea serviciilor se face zilnic, 5 zile pe saptamana- luna martie 2020
- Număr anunț
- DA25298567
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- GEORGESCU NICOLETA IULIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34032716)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.