Atribuită Cumpărare directă

Filtru separator apa pentru Fabius, Primus, Perseus, Zeus, Scio. Se inlocuieste lunar. Setul contine 12 buc. Pretul este pe set de 12 buc.

Număr anunț
DA25326491
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
39525200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510 RON
Valoare atribuită
1.510 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510 RON

din 1.510 RON estimat