Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE U.M. CANT. P.U. TOTAL BRO TN2220/TN2010 C Buc. 1 100,00 100,00 CARTUS BLACK PG-540 ORIGINAL Buc. 1 100,00 100,00 HP 650 BK CZ101 CARTUS Buc. 1 70,00 70,00 HP 650 COL CZ650 CARTUS Buc. 1 60,00 60,00 CARTUS TONER ORIGINAL LEXMARK B222H000 Buc. 1 450,00 450,00 REFILL INKJET Buc. 1 20,00 20,00 REFILL LASER BROTHER Buc. 4 60,00 240,00 mai putin
- Număr anunț
- DA25303832
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI (CUI 25323058)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.