Atribuită Cumpărare directă

ACDMX5/1.5 cablu XLR5p 1.5m

Număr anunț
DA25317438
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,50 RON
Valoare atribuită
203,50 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,50 RON

din 203,50 RON estimat