Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare: racord Hollender 1 1/4-1 buc; garnitura antivibrant 1 1/2-1 buc; set fixare vas wc-4 seturi; aerisitor automat 1/2-4 buc; mufa redusa bronz 3/4-1/2-2 buc; mufa redusa bronz 1/2-3/8-2 buc; robinet trecere 1 ½, DN40, MOP 5-20 – 1 buc.

Număr anunț
DA25316705
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,07 RON
Valoare atribuită
247,07 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,07 RON

din 247,07 RON estimat