Atribuită
Cumpărare directă
Împrejmuiri din sârma, fixata pe stâlpi metalici cu panouri de gard din rama de otel rotund 0 16, mm si împletitura din sârma de otel zincata D= 2 mm cu ochiuri patrate de 16x16 mm, cu înaltimea la coama de 2,05 m , beton la fundatia stalpilor si poartita metalica max 2 mp, la 100 de ml imprejmuire . Conform solicitare
- Număr anunț
- DA25295012
- Autoritate contractantă
- COMUNA FIZESU-GHERLII (CONSILIUL LOCAL FIZESU GHERLII) (CUI 4288225)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 44313100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.379,42 RON
- Valoare atribuită
- 39.379,42 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.