Atribuită
Cumpărare directă
A. Sistem Informatic Financiar-Contabil Integrat „eXpert Bugetar” versiunea 2019 - Acordarea de asistență software în utilizarea Sistemului Informatic Financiar-Contabil Integrat ”eXpert Bugetar” pe toată perioada de valabilitate a Contractului prin deplasare la sediul beneficiarului ori de câte ori este nevoie, prin reprezentant local cu domiciliul stabil în Municipiul Timișoara, dar și telefonic și prin control de la distanță pe internet zilnic între orele 08.00-16.00. - Asiguram asistență pentru furnizarea de date către: Curtea de Conturi, Audit Intern etc. B. Modul Elaborare, Repartizare si Centralizare Buget ISJ-ELCEB, care permite: - Elaborarea Bugetului pe baza costului standard publicat în Monitorul Oficial. Această variantă presupune preluarea automată de către societatea noastră a numărului de elevi din Platforma SIIIR, dar și a sumelor aferente alineatelor care nu sunt prinse în costul standard. - Elaborarea Bugetului pe baza sumelor calculate de unitățile subordonate și furnizate ISJ. - ISJ are posibilitatea alocării unităților subordonate a unui procent din suma pe care o are de repartizat, sau va aloca o sumă fixă calculată pe baza costului standard. - Introducerea sumelor de către unitățile subordonate, pe bază de cod fiscal și parolă, direct în aplicația instalată la ISJ. Plata sumei de 1000 lei se efectueaza lunar pana la data de 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25303266
- Autoritate contractantă
- COMUNA VANJULET (CUI 7643054)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.