Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (cm): 95*51*94 Structura: otel-inox Prevazut cu 3 polite si 4 roti pentru deplasare Rotile sunt prevazute cu sisteme de franare

Număr anunț
DA25335317
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.076 RON
Valoare atribuită
2.076 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.076 RON

din 2.076 RON estimat