Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS A505ZA-EJ824T, AMD Ryzen 5 2500U pana la 3.6GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, AMD Radeon Vega 8, Windows 10 Home, Dark Grey Rucsac laptop ASUS Argo, 16", negru

Număr anunț
DA25319370
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
18931100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.151,12 RON
Valoare atribuită
2.151,12 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.151,12 RON

din 2.151,12 RON estimat