Atribuită Cumpărare directă

Reparare, verificare, montare, demontare si punere în functiune a dispozitivelor medicale pentru perioada 01.04.2020 - 31.12.2020 respectiv 9( noua) luni, conform Anexei

Număr anunț
DA25338988
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDEŢEAN DE APARATURĂ MEDICALĂ TELEORMAN (CUI 12602107)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.435 RON
Valoare atribuită
15.435 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.435 RON

din 15.435 RON estimat