Atribuită Cumpărare directă

CIF CREMA 1 BUC * 7,06 RON CIF GEAMURI 1 BUC * 5,88 RON DOMESTOS 1 BUC * 6.97RON SAPUN LICHID 5L ANTIB FABI 1 BUC *52,10 RON SOLUTIE GRESIE SI FAIANTA 5L 1 BUC * 42,86RON BREF DEO WC 2 BUC * 4,54 RON MANUSI LATEX 2 BUC * 40,34RON

Număr anunț
DA25304982
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DULCERIA SRL (CUI 37450730)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,62 RON
Valoare atribuită
204,62 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,62 RON

din 204,62 RON estimat