Atribuită
Cumpărare directă
Butelie 190gr2buc-5.04lei/buc,furtun gaz 750-1500 1buc-34.46lei/buc,vas expansiune 24L 1buc-117.65lei/buc,broasca aplicata maro 1buc-21.85lei/buc,suport steag 5buc -21.01lei/buc,becled 10W-4buc-8.41lei/buc,email ideea 0.75l 6buc-13.45lei/buc,diluant 0.9L 3buc-7.99lei/buc,stergator picioare 1buc-18.49lei/buc,fata de masa 5buc-7.99lei/buc,capac wc 1buc-16.81lei/buc,pensula 80mm -2buc-7.57lei/buc,pensula 60mm 2buc-4.2lei/buc,disc flex 125mm 3buc-3.36lei/buc,tub neon 18W-4buc-6.72lei/buc,lac protector 2.5L 2buc-56.3lei/buc
- Număr anunț
- DA25338394
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Comuna Fantanele (CUI 29032957)
- Furnizor / câștigător
- IMRE BAU SRL (CUI 25090882)
- Cod CPV
- 39311000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675,75 RON
- Valoare atribuită
- 675,75 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.