Atribuită Cumpărare directă

DEMOLARE SI REFACERE IMPREJMUIRE SALA DE SPORT ORASUL STEI, conform antemasuratorii beneficiarului.

Număr anunț
DA25328643
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
ADE & NATY TEHNIX SRL (CUI 35772321)
Cod CPV
45340000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.520 RON
Valoare atribuită
31.520 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.520 RON

din 31.520 RON estimat