Atribuită Cumpărare directă

1 buc toner HP CF226x/Canon crg052h 1 buc fixing film canon 1 buc rola press canon/hp 1022 1 buc toner samsung mlt-d111L 1 buc toner brother mfc8880 2 bcu toner hp ce505

Număr anunț
DA25309109
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681,51 RON
Valoare atribuită
681,51 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

681,51 RON

din 681,51 RON estimat