Atribuită Cumpărare directă

Rola hartie unica folosinta canapele de consultatii, in conformitate cu Anuntul de Publicitate nr. ADV1134436 / 09.03.2020 Pachetizare: 12 role/cutie

Număr anunț
DA25335359
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33191100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat