Atribuită Cumpărare directă

Masuratori cadastrale teren aferent imobil locuinte situat in orasul Baile Govora ,strada Tudor Vladimirescu, nr.218(fost nr.176),judetul Valcea- 3500 lei fara TVA . Masuratori incinte/terenuri cu sau fara constructii, in vederea intabularii sau a determinarii suprafetei existente. Suprafata maxima a terenului este 2500 mp, daca terenul depaseste 2500 mp se plateste suplimentar cu 0.25lei/m patrat.

Număr anunț
DA25302210
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE GOVORA (CUI 2541827)
Furnizor / câștigător
HAICAN VLAD-ANDREI-CADASTRU, GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE (CUI 29426404)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat