Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie 2 str., alb, 100 ml, Practico, 550 foi, 800 gr./buc

Număr anunț
DA25320651
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.184,40 RON
Valoare atribuită
3.184,40 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.184,40 RON

din 3.184,40 RON estimat