Atribuită
Cumpărare directă
1/ INNENWEISS INTERIOR 15L – 30 buc x 80.67 lei 2/ PACHET FASSADE 15 L+AMORSA 3 L – 10 buc x 167.23 lei 3/ AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA - 20 buc x 20.17 lei 4/ GLETUL MESERIASULUI- GM20 -20 KG - 50 buc x 17.23 lei 5/ COAMA 8017 FI 2 M - 15 buc x 20.17 lei 6/ TABLA MARGINE 8017 FI 2 M - 20 buc x 20.17 lei 7/ BANDA ALUMINIU CU BITUM 150MMX10M - 2 buc x 60.08 lei 8/ SORT JGHEAB 8017 FI 2 M - 20 buc x 14.71 lei 9/ JGHEAB 8017 FI 4M - 10 buc x 41.60 lei 10/ CARLIG JGHEAB 8017 - 50 buc x 6.30 lei 11/ OSB 9MM 2500X1250 - 15 buc x 27.73 lei
- Număr anunț
- DA25307453
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.624,37 RON
- Valoare atribuită
- 7.624,37 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.