Atribuită Cumpărare directă

Plasture in rola pe suport de material netesut, autoadeziv, foarte elastic si pliabil. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, canule, sonde, catetere etc., in special pentru acoperirea suprafetelor mari. Dimensiune 10 cm x 10 m. Mod de ambalare: rola, ambalata individual

Număr anunț
DA25336551
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat