Atribuită
Cumpărare directă
Servicii privind elaborarea procedurilor de implementare in concordanta cu specificatiile contractului de finantare - 8 ore; Intocmirea dosarelor de avizare achizitii cu respectarea procedurilor AFIR - 60 ore; Intocmirea dosarului cererii/cererilor de plata (inclusiv declaratia de esalonare si intocmirea documentatiilor necesare la final de proiect: Mediu, DSV,DSP) - 50 ore; Monitorizarea tuturor activitatilor din proiect si respectarea graficului de implementare - 34 ore.
- Număr anunț
- DA25318742
- Autoritate contractantă
- COMUNA REDIU (CUI 3126870)
- Furnizor / câștigător
- ELIP OPTIM TEAM S.R.L. (CUI 37825082)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000,24 RON
- Valoare atribuită
- 11.000,24 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.