Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR OTEL, VOGEL&NOOT, 22X600X1200

Număr anunț
DA25320267
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
Cod CPV
44621111-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.234,92 RON
Valoare atribuită
28.234,92 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.234,92 RON

din 28.234,92 RON estimat