Atribuită Cumpărare directă

-solutie dezinfectanta pe baza de acid peracetic pentru aparatele de hemodializa si inelului de distributie apa tratata -Forma de prezentare: canistra 10KG capac adaptat sondei de aspiratie pentru masinile din dotare:Fresenius

Număr anunț
DA25326778
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.464,90 RON
Valoare atribuită
11.464,90 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.464,90 RON

din 11.464,90 RON estimat