Atribuită Cumpărare directă

Concasor Tracer TRX-503 Distrugator documente, distrugator hartie, 5 pag, 7L, latime taiere 240mm

Număr anunț
DA25340893
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,94 RON
Valoare atribuită
231,94 RON
Data publicării
21.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,94 RON

din 231,94 RON estimat