Atribuită
Cumpărare directă
- RACORD BATERIE MONOBLOC 60 X 1/2 - 20 BUC - RACORD 3/8 -1/2 - 10 BUC - SUPORT PRINDERE LAVOAR - 10 BUC - RACORD SCURGERE WC - 12 BUC (SCURTE) - ROBINET COLTAR 3/8 - 1/2 - 10 BUC ( CAP ARMATURA) - BATERIE DUS SIMPLA - 10 BUC - BATERIE LAVOAR ( PIP SCURTA ) - 15 BUC
- Număr anunț
- DA25320238
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- SERSTILL SRL (CUI 6306727)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.656 RON
- Valoare atribuită
- 1.656 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.