Atribuită
Cumpărare directă
CLEANAC 3: 3 bid de 1 ;litru sp si 2 bid cpu CLEANAC 5 : 1 bid spital si 1 bid cpu cleanac 5 : Reactiv compatibil cu sistemele automate de hematologie Nihon Kohden - Celltac MEK; Reactiv folosit la spalarea automata a circuitelor interne ale analizoarelor de hematologie Nihon Kohden MEK; Compozitia: polyoxyetylene tridecyl ether; Producator:NIHON KOHDEN FIRENZE CLEANAC 3 - reactiv detergent compatibil cu analizorul NIHON CELLTAC MEK; Producator: NIHON KOHDEN FIRENZ
- Număr anunț
- DA25336753
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.