Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine:Domestos Dezinfectant wc 750 ml-20buc; Inalbitor Ace 1Litru-20buc; SOLUTIE SPALAT GEAM 0.5L, AJAX CU PULVERIZATOR-30buc; Detergent universal pentru suprafete Mr Proper 1L-20buc; PRONTO LICHID PARCHET 750ml-20buc; SACI MENAJ 60L, 50 BUC / SET hdpe-15 seturi;MOP BUMBAC 250 Gr-10 buc; Sapun lichid Pro2, 500ml-20buc; Odorizant WC solid Sweet Home 40g-10 buc;Laveta microfibra universala 3 bucati /set-10seturi
- Număr anunț
- DA25339815
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 853,76 RON
- Valoare atribuită
- 853,76 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.